Pogledaj jedan post
Old 29.11.2011., 12:10   #99
Quote:
Netzach kaže: Pogledaj post
Nego Zlatni nože, ti stvarno imas nesto debelo protiv NB-a. Isli ste u isti razred i oteo ti simpatiju?

Nego, necu sada komentirati njegove odluke, jer me posebno ne zanimaju s obzirom da imamo drastično razlicite stilove ulaganja. Ali zapelo mi je ovo boldano za oko.

Zasto mislis da je to sto je bio u minusu, pa prodao lose? To koliko si u minusu u nekoj dionici nije nikakav argument da ostanes u njoj i dalje i molis se da se vratis na nulu.
Jedini argument tu je ili mislis da ce rasti i trziste trenutno to ne prepoznaje iz XY razloga, pa ostanes i dalje u njoj, ili ti je jasno da si pogrijesio i ides rezati gubitke, bez previse emocija. Koliko si u minusu ili plusu negdje, nije apsolutno nikakav faktor da ostaneš u toj poziciji...
Apsolutno nemam ništa protiv NB osobno, ovo je sve prepiska sa likom i djelom NB koji se stvara u medijima i na njegovom blogu, a što imho nema nikakvog utemeljenja u stvarnom životu i činjenicama......

A da je NB napravio kako ti kažeš pa ništa nije dirao jer vjeruje u pozicije koje je kupio 2007., onda bih mu priznao status lokalnog WBea.....i ove prepiske ne bi bilo......međutoa?????

On glumi gurua a kupovao je na ATH a prodao godinu dana kasnije, skoro pa u najgore vrijeme????? gurui to ne rade, oni rade obrnuto, kupuju na lokanom dnu a prodaju na lokalnom vrhu

kako možeš portfelj tipa ATLN, DDJH, FNVC, VART, BLKL, DKVS držati a da ne pupušiš na dugi rok

Za Korf neću ništa reći osim da sam ga imao tamo negdje 2006. godine, i nakon što sam vidio tko to vodi i kako - prodao i zaboravio da postoji - također ga na ovoj cijeni nikome ne bih preporučio ( kao i Dioki - za one koji nisu čuli Belošević se ubio neko vrijeme prije nego što je Ježić završio u zatvoru )

Da mi je znati kome će NB prodati KORF i po kojoj cijeni
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom