Pogledaj jedan post
Old 13.12.2016., 22:49   #81
nisi me razumjela. radim ja. na nastavi najbolje što mogu, pripremam se solo, ne pabirčim okolo bezvezne testove/pripreme da imam ako mi dođe Inspekcija Odozgo.
radim van raspreda i zaduženja, sudjelujem u projektima, okupljam djecu kao kvočka u suprotnim smjenama da bismo još vježbali / imali aktivnosti / pripremali se za... ali vjeruj mi, sve to skupa nije neki naporan posao. onaj tko je radio samo u školi ne zna što znači raditi kao konj.
ja i sad vremenski radim 10-ak sati dnevno, ali to mi je zabava i razbibriga.

a ovo stalno isticanje 30 dana godišnjega - čemu? pa to je normalno, zar ne? koliko bi ti?

i ne brigaj za ovu djecu. oni će ti biti super. mirni su, poslušni, sve definicije znaju, uspješni su na uobičajenim testovima i na natjecanjima... vrlo uspješni. zagrebački top 10 uglavnom iz većine predmeta. većina učenika dolazi s drugih upisnih područja jer će se kod nas dobro izdrilati i pripremiti za srednju školu. crnjak je što zaista hoće.
a to što testovi testiraju krive stvari... a jbg. roditelji valjda i za to krivi. važno da s njima nitko nema problema, ni roditelji ni učitelji. a to što se ne sjeti potražiti drugu spremačicu, neće biti u testu. pa su i dječica također mirna.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom