Pogledaj jedan post
Old 23.08.2010., 19:39   #10
Quote:
eVil^^ kaže: Pogledaj post
... Moze li mi policija naplatiti kaznu iako me nije slikala (mogli su jedino iz presretaca ako je to ikako moguce) i ako me nije zaustavila i dala kaznu? moze li mi je poslati na kucnu adresu preko...
Ako si prošao ispred ili iza njih, vjerojatno si snimljen. Ako su ganjali nekog drugog, sigurno se nisu obazirali na tebe, tako da si miran. "Fiat" te sigurno nije pratio, tu se radi smo o paranoji i povezivanju nepovezanih događaja.
Što se tiče same snimke, može ti i naknadno doći kazna, samo što u tom slučaju dobiješ (tj. vlasnik auta) papir s pitanjem tko je tog dana i vremena vozio taj auto. Ako vlasnik napiše tko je vozio, tom čovjeku ide kazna (nije problem dokazati na sudu), a ako ne da podatke, vlasniku ide kazna za odbijanje davanja podataka. I da, više ne pali davanje podataka "rođaka" iz Njemačke ili sl.


Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Ma napišu oni kaznu, ali na sudu moraju dokazati da je kriv onaj kome su kaznu poslali (vlasnik vozila).
Kaj misliš da presretači zaustavljaju nakon snimanja samo zato da dokažu da su brži? Zaustavljaju zato da se nemreš izvuć da je vozil netko drugi.
Ima idrugih načina utvrđivanja vozača i dokazivanja.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom