Pogledaj jedan post
Old 28.02.2005., 20:26   #1
Kućna filmoteka

svi imate hrpetine filmova po diskovima, cedejima, devedejima. ono što mene zanima jest koji su to filmovi. radim si svoju filmoteku za po doma i skupljam filmove koji su mi okej. budući da je nekoliko ljudi pametnije i od ovakvog genijalca such as myself volio bih vidjeti vaše filmoteke, da se podsjetim kaj mi treba i koji su dobri filmovi. svoje filmove skupljam tako da odem u videoteku, pokupim par komada i zripam si ih, te kasnije spalim na DVD. a gledaju se na zidu, pomoću projektora - kada maknem sliku delfina afkors. evo trenutnog stanja:
  • predator (2 DVDa)
    high noon
    star trek: first contact
    bladerunner
    star wars episode IV
    star wars episode V
    star wars episode VI
    conan
    zatoichi
    the longest day
    the good, the bad and the ugly
    kill bill vol.1
    kill bill vol.2
    dirty dozen

avi i mpeg kodirane uopće neću nabrajati jer ni ne znam koliko ih uopće ima, a i nisu baš svi kvalitetno kodirani. brijem si zripat sve od Kubricka, a vidio sam da imaju i Top Gun . ajmo dalje s must have prijedlozima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom