Pogledaj jedan post
Old 11.01.2007., 14:21   #33
Quote:
nikakva kaže:
ja ti samo mogu pozeliti da dostignes taj nivo osjecaja koji te usrecuje

i ti moras znati zelis li to stvarno prema toj osobi.
u redu je i stres, i odbrambena reakcija... ali mozda je i ta tvoja trenutna praznina znak da ne trebas vise gajiti osjecaje prema toj osobi. nekad nije lose poslusati malo i potsvijest iliti te obrambene mehanizme. mozda i ta osoba koja ti je priredila toliko stresa ima u zivotu pred vama jos milijun mogucnosti da ti isti priredi. ili si ti sigurna da je on tu "skolu" sad prosao i da u buducnosti ne bi trebalo biti preokretanja prioriteta u vezi?
i ako jesi, daj sebi vrijeme da se "oporavis" i ponovno steknes to povjerenje i sigurnost da se tim osjecajima prepustis
znam da ti ide na zivce, ali iznuditi ne mozes nista. pokusaj to smatrati jednostavno kao punjenje baterija, kad se napune bices spremna ili za njega ili za nesto drugo

jos mi nije jasno jel to vazi samo za tvoje osjecaje prema njemu ili i prema ostalima/ostalome u tvom zivotu
to vrijedi za sve, ne samo za njega... on je prosao pakao, zato sam i ostala uz njega, a sada sto je najgore, na sav taj trud i paznju i njeznost koju mi zeli dati ja osjecam samo bijes... ono tipa - sto si on umislja da samo tako moze mijenjati osjecaje zar bi ja sad trebala samo tako dati isto to zavzvrat.... ja sam ostala uz njega jer sam zeljela da bude sretan i u glavi sam digla ruke od nase veze, nisam mislila na sebe, davala sam mu sve jer sam zeljela da pored svega zna da je nekome stalo iako me masu puta udaljivao od sebe... i sad kad se trud isplatio ja jednostavno ne mogu.......
on je vrijedan toga, stvarno je al tako frustriraju ti osjecaji koje ne mogu kontrolirati, zelim da sve bude dobro al nisam spremna, previse straha, brige, svega.....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom