Pogledaj jedan post
Old 31.08.2009., 02:40   #35
ajme sto ste komplicirani s tim spikama o tome tko sto prica i tko sto j****! dosadilo mi je citat nakon prvih nekoliko postova

na temu;
ja ne razumjem baš svrhu tih bordela i sveg tog, placas sto? par gadnih ciganki koje plesu oko stange ili cega vec?! Bio sam par puta onako čisto bezveze tek tako da vidim, ono sve nesto kao eroticno a tu ne vidim nicega sto bi me adekvatno napalilo; zatim placas malo vise da bi se druzio s curama, mazio ih i pipkao, pa ajd bar izgledaju čisto al opet ja si tu ne vidim nikakvog zadovoljstva. Kurva ajd - žena koja te moze ne cemu i nauciti ako nista bar to, al ovo prije fkt nema mi smisla. Još to sve masno placati...Ne bi da trebas biti nesto posebno dobar za nac curu za maženje i sex, pa toliko je losih žena na svijetu koje jedva cekaju dobit malo kur***a da svak moze komotno birat...Te sto ih ja pokupim okolo besplatno su uglavnom puno bolje od prostitutki po izgledu i tjelu, a nadasve po inteligenciji.
To mi je nekako blesavo, isto kao npr. da idem u Konzum kupovati breskve (kupovno, prskano, nezdravo s umjetnim dodacima stabljikama) dok u vrtu imam lijepe domace breskve potpuno prirodne i zdrave
Skrewdriver is offline