Pogledaj jedan post
Old 13.11.2012., 09:17   #41
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Ribež, meni se čini kako bi trebala nekako naći načina da uspostaviš dobar odnos s učiteljicom, ili barem da je poštuješ u njenim oblastima i ovlastima . Radi svog djeteta, da joj ne preneseš taj loš stav, mislim da bi joj to moglo dosta štetiti.
Ja ne kuzim zasto se ne smije biti frustriran na veleuvazene svete krave prosvjetare? Cinjenica je da ima onih koji su za cili balun fulali profesiju. Ili svoje osobne frustracije, probleme, komplekse, stogod, lijece na poslu. I koje je onda dobro uvjeravati dijete da je to ah bas kako treba biti, a uciteljica je super-duper samo zato sto je uciteljica.

Evo, i ja sam frustrirana. Jucer je klincima dala zadatak za danas: da donesu svoju obiteljsku fotografiju. Prvo: mi nismo neki veliki foto-ljubitelji, imamo gomilu fotki klinke, ali obiteljska fotka u stilu americkih "toplih ljudskih drama" sa uramljenom fotkom definitivno nemamo. Mislim da zapravo uopce nemamo fotku na kojoj smo svi troje, jebagapas, pa netko valjda mora i slikati. I da ne spominjem da su nase sve.fotke na kompu ili eksternom disku. Naravno, balavica kmeci kako ce "svi donijeti osim nje, svi su rekli da hoce i sigurno hoce" i mogu je ja uvjeravati do bogojavljanja da nema sanse, ona "zna da svi hoce jer su rekli". I sto da sam ja napravila u dva-tri poslijepodnevna sata (da bude ljepse, caca joj radi drugu)? Jedino sto sam mogla - zatvorila sam se u kupaonicu, nazvala sam svoju mamu i ispucala sam se bas onako kocijaski...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom