Pogledaj jedan post
Old 05.09.2012., 20:00   #3844
Quote:
vegga kaže: Pogledaj post
ah, taj sanval, mogu ti reci da sam ja dugo vremena bila na samo 5 mg i spavala dobro , pa prešla na 10 a zadnjih 15-ak dana nikako ne mogu zaspat a ne da mi se povecat doza..i sad sam opet počela uzimat navecer calixtu...nije mi drago jer se teško budim i to je Ad koji mi bas i ne koristi za anksioznost ali k vragu , odlično me uspava, zaspim za 15 minuta...u petak idem kod dr i ne znam sta joj reci , nisam počela uzimati zoloft /samo 1 dan/ jer ne znam dal mogu i jedan i drugi zajedno...
Morat ces pitati dokt, ali ja mislim da se ne kose. Naime, meni je bila zbog nesanice dodana Calixta Elicei. Medjutim, po cijele dane nisam dosao k sebi. Sad sam za probu dobio za nesanicu Q-pin, pola od 25 mg, ali ne mogu doc k sebi po cijeli dan. Ja cu skoro kod dr, pa javim sto cemo s nesanicom. Trenutacno sam se se sam vratio na Dormicum i ok je. Samo sto je bed jer ti hipnotici izazivaju ovisnost, hocu reci, meni nije bed sto se na njih covjek navikne, ali je bed sto s vremenom sve manje djeluju. Samo ti njoj sve reci, pa ce ti ona slozit terapiju. Ali moze biti da ces imati nesanicu dok ti se tijelo ne navikne na Zoloft, pa ce te se tek tada baviti samom nesanicom koja te sada muci. I bez brige, vecina psihijatara zna sto s cim smije kombinirati.
zvonx78 is offline