Pogledaj jedan post
Old 05.07.2010., 21:50   #6
Quote:
matkoooo kaže: Pogledaj post
Bio sam na t comu gdje sam imao flat adsl. Istekom dvogodišnjeg ugovora na t comu, čekao sam dostupnost na optimi telekom koja se pojavila, te sam prešao na optimu telekom. telefon opti fix gdje je 100minuta razgovora uključeno u cijenu, te opti dsl di je flat 50kn te sam uzeo brzinu od 60kn.
Sve sam si sam instalirao i sve savršeno radi, upute instalacije su lijepo objašnjene u uputama koje su zapisane u knjižici koju dobijete.
Tu imam i besplatan prikaz broja, telefonska linija mi je čišća i bržina neta mi je malo veča nego kod istih opcija na t comu..

Morate si naravno odjaviti korisničko ime u t com poslovnici ako ste prije imali adsl kod t coma., optima ostalo riješava.
Gledajte da si to odjavite kada več budete imali net kod optime, i recimo prije kraja mjeseca čiji račun čete platiti t com.

Ja sam imao problem kod optime a tu je u njihovom agentu koji me je prevario kada mi je došao u kuću. Ja sam htio sve navedeno uz ugovor od dvije godine, a on mi je napravio ugovor uz jednokratno plačanje navevši mi da se to podrazumjeva što je krivo. Kada je ugovor uz jednokratno plačanje onda se plača 550kn telefonski priključak te oko 800kn ruter, mada onda niste ugovorno vezani sa njima.
A kada sve to uzmete uz ugovornu obvezu od dvije godine onda plačate oko 100kn opremu, što je i kod t coma bio šlučaj.
Ja sam obavijestio opttimu o tome da me je njihov agent prevario. nakon dopisa što sam im poslao faxom, dobio sam nihov dopis da je ugovor promijenjen i da je stvar riješena.
Međutim početkom mjeseca sam si pogledao račun na njihovim stranicama i piše da moram platiti 1150kn.
Opet sam ih zvao i rekli su mi da nije stvar bila proslijeđena toj službi sto mora to ispraviti, rekli su mi da če to riješiti te da če me kontaktirati.
Javim vam što je kasnije bilo..

P.s Pazite što potpisujete i čitajte ugovore koje potpisujete, jer svi smo naučili to potpisivati čim nam daju papir na potpis, čitajte ih pa makar pola sata ih čitali pred njima...


Mislim da je njihova tehnička usluga ok, samo mislim da su ponekad krivi ljudi koji su nesposobni da riješavaju određeni problem ne zato što ga ne žele riješiti, več zato jer ga neznaju riješiti, tu mislim na pojedince....
U Tcoma se oprema nije plaćala, ili ako je to je bilo onda 1kn, i Optima ima anex A routere. Mene je daleko jeftinije od Optime izašao H1 (imali su i oni problema, ali je već duže vrijeme sve ok). Ako imaš modem (npr. ostao od Tcoma, imaju isti anex B) usluga bez ugovorne obveze se naplaćuje 180kn, uključivanje kod prijelaza je isto besplatno.
ghost is offline  
Odgovori s citatom