Pogledaj jedan post
Old 25.12.2008., 08:29   #16
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
kada se uzmu u obzir loši uvjeti u bolnicama, činjenica da je velik broj raznih oštećenja ploda nastao upravo liječničkim nemarom i pogreškom onda se ni 14 tisuća kuna ne čini kao neki veliki novac. ako mogu dignuti kredit za svakakve gluposti, sigurno ću moći i za svoje dijete. to će biti jedan od bolje uloženih novaca za koji mi nikada neće biti žao.
da je za naše uvjete velik iznos, je, ali zdravlje djeteta nema cijene.
moja prijateljica ima brata koji je zbog liječničke pogreške pri porodu čitav život gluhonijem.. tako da..
nažalost, ni privatne klinike ni stopostotna pažnja ne mogu spriječiti neke komplikacije,ali ovako barem znaš da si sve pokušao.

ovo je totalna istina.

Dijete ne rađaš svake godine, rodiš ga jednom - dvaput u životu, i ljudi dižu kredite za sise, guzice, aute, dionice, skijanja..pa meni je sasvim normalno da ga dignu i za privatno rodilište.

Ionako se u državnim bolnicama sve sveda da daješ mitologiju sestri ili doktoru plaćaš babicu sve na crno i sve mitologijom, onda sam stala i rekla pa ako moram dati pa dati ću i platiti i dobiti račun i PDV i sa pečatom i potpisom i staviti ga u poreznu olakšicu kao odbitak poreza.


Iako ruku na srce ni PVT rodilište ni državno nije garancija da će sve proći OK, ali kako ti kažeš...barem si sa svojom savješću na miru i možeš sebi reći pokušao sam i napravio sam što je bilo u mojoj moći...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom