Tema: Carski rez
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 14:27   #2790
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Moja seka je prosla 16 sati trudova prije nego su ju sibnuli na hitan carski
Sa drugim djetetom je usla na dogovoreni carski
Meni vise argumenata ne treba
Prethodni carski svakako je jedna od indikacija, i šteta je što se morala "dogovarati", jer planirani carski nakon takvog iskustva svakako je opravdana i očekivana opcija.


Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Nakon oba carska se prilicno brzo i dobro oporavila, mama i ja smo joj pomagali sa djecom, a fala bogu i meni ima tko pomoci

Je, carski je operacija, slazem se da nije bezazlena
Al prosla sam i goru, jedno 30-tak cm sjevernije gdje imam rez od 50 cm i za tri-cetri tjedna sam bila na poslu

Pravit cu se da sam zena nogometasa i idem na carski, nikakvi argumenti me u tome ne mogu pokolebati
Sve pet ako si načisto sama sa sobom i imaš kompetentnog liječnika koji surađuje. Većina liječnika ipak nije sretna s opcijom planiranog carskog bez ikakvih medicinskih indikacija, ali čini mi se da je i naizgled tvrdoglavo i "neinformirano" inzistiranje trudnice na carskom također neka vrsta indikacije. Hoću reći, ako osluškuješ samu sebe i osjećaš duboko u sebi da ti vaginalni porod nije izvediv, onda se to ne smije zanemariti

Ipak, važno je biti načisto sa samom sobom i u slučaju da se dogode neki manje povoljni scenariji. Isprike ako je ovo prenegativno, ja sama imala sam "pjesmu" od carskog i isto to želim i svim ženama koje na taj način rađaju. Ipak, ja nisam dobivala analgetik u injekcijama, pa eto, da znate da se i to može desiti...
cd8 is offline  
Odgovori s citatom