Pogledaj jedan post
Old 04.12.2011., 03:01   #5223
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Pelin i Hakanu ne treba kontracepcija. Imaju Laru kojoj Pelin baš ide na živce. Kokice joj masne, a kad Pelin koja vidi da se mala duri ode usred filma, navali zobati te iste kokice ko kokoš. Mala ima misiju: ili dvije sasrane ili ništa. Hakan kaže Savašu za stolovanje Bore Najana. Tu je bio? Zašto? Pa jer ti je sestra suvlasnica holdinga. Onda Savaš naloži Ismailu koji ne znam dali bi po kruh znao otići da istraži sve o Gnojanu. I nek malo pročešljaju Nazanine račune. Nadam se da će Gnojan hebat ježa, vrijeme je da se i on makne iz serije. Javuz opet izbjegao Savaša i naručio Jase da dođe k njemu. Mogla mu je ona i kroj iz Burde objašnjavati, njemu je tako svejedno. Dobio je priliku da joj dahće za vratom i iskoristio ju. Malo se zahebo kad joj je ruku na rame stavio, ustala se. Ma neka, bit će još prilike. On je svom frendu vrlo jasno rekao da se zatelebao i to onako baš, baš... patološki. Jes da ga ona ne hebe, ali hoće. Uff, ma taj je glumac meni... ma muško od glave do pete. Šteta da ima takvu sajko ulogu.
Nazove Javuz. I on se u sitne sate sjetio da mu je možda u njezin dekolte ispala žvaka. Nije, ne brinite, sve u redu, cijela kampanja je gotova Javuzbey. Tko, trgne se Savaš. Javuzbey, mušterija. Namjerno sam napisala mušterija, a ne klijent. Šahbaba slini nad sudbinom joj teškom. Jato joj je ko rakova djeca, svako na svoju stranu. Što pod zemljom, što krivo udano, što u zatvoru a ono što je tu ne razgovara sa njom. Čuje to Savaš mekog srca pa obeća majčici izlet. Idu sutra skupa u zatvor. Šahbaba se ganula do suza, ide ona duši od djeteta, svom Mustafi.
Ovo boldano slažem se, predobar opis izdvojila sam meni najbolje dijelove
__________________
Sila ve Boran Seni seviyorum
Niurka is offline  
Odgovori s citatom