Tema: CCSVI
Pogledaj jedan post
Old 28.02.2012., 12:33   #56
Quote:
Malden kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=c-mf5qBnwNM (5:27)

Kaže dr. Vesna Milojković, radiolog, suradnica dr.Živića i dr.Milića :

MR se radi "...pre terapijske procedure - to je bitno zbog daljnjeg praćenja: 3, 6, 9, 12 meseci svaki put se uz kolor dopler radi i kontrolna MR gde se prati da li ima povećanja ili smanjenja broja lezija (a očekuje se da nema povećanja)"

Znači - radili su i kolor dopler i MR - pre procedure, 3, 6, 9, 12 meseci nakon...

Pa gdje su rezultati?! Pojela maca?! Gurnuto pod tepih?! Nema?!

Vjerojatno nisu ni radili... Bitno je da su naplatili.
Ti problema sa CCSVI-em nemaš.Tvoja cirkulacija CNS-a je uredna.U radnom si odnosu.EDSS ti je 0.Imaš samo neku papirnatu dijagnozu. Skoro zdrava osoba. Na temi CCSVI si samo zbog upozoravanja pacijenata na neopravdano liječničko bespotrebno prodavanja muda pod bubrege. Ljudi ljudima uzimaju novce ili ako su snalažljiviji i iz osguravajućih fondova.Zbilja nama nepoznata svakidašnjica.To je slatko od tebe, ali bi bilo bolje da ne brineš tuđu brigu.Imaš li izraženu hipersenzibilnost samo na CCSVI ili na još ponešto? Vidim da reagiraš i pozdravljaš kretenski princip prehrane koji proizlazi iz tvojeg zdrastvenog statusa. Probaj se malo, pomalo desenzibilizirati na teme u kojima nisi unutra i u krajnjoj liniji te se ne tiču.
Zbog čega je Vinogradska kupila Esaoto mylab? Kaj pak ta dr. Morović radi kod Zambonija ? Tko ju je tamo poslao? Kaj je Vida obnevidjela?
Kad sam Vidu pitao za moj princip liječenja hranom i suplementima, da li je to alternativa, obzirom da sam u vlastitom liječenju, pristupam po principu sam svoj majstor ,odgovorila mi je da to nije alternativno liječenje , ali da to nije službeni način liječenja dijagnoze. Imala je pred sobom moj venogram iz Izole iz 2010g. Moja tema sa njom je bila moja hemodinamika u kontekstu CCSVI-a.
Ista slovi za najiskusnijeg specijalistu za intracerebralnu hemodinamiku.
Jebi ga, ljudi se liječe kako znajui umiju.
re-xp is offline  
Odgovori s citatom