Pogledaj jedan post
Old 11.04.2014., 12:58   #284
Javne, zelene površine - pitanja

Ovako uz zgradu je nogostup, od nogostupa do ceste (koja je potpuno neprometna inače) je bila zelena površina od koje su napravili kaljužu i svoj privatni parking seljačine. Prvo sam zvao zelene i njima svaka čast, odmah su se odazvali, posadili prekrasnovisoko drveće, travu i bilje, da bi onda njima to poslužio samo ko još bolji parking radi hlada i ponovo su od tog napravili kaljužu, onda sam ih ponovo zvao i ponovo svaka čast postavili su stupiće da ograde zelenu površinu.. međutim sada su počeli aute uvoziti kroz nogostup i parkirati ih uz nogostup koji je širok 2-3 metra i ostavljati pješacima pol metra za prolaz..

Zvao sam općinu da postave po jedan stupić na ulaze na nogostup da ne mogu ulaziti ali oni se na to oglušuju. Vjerojatno jer glavni živi u istoj ulici i isto parkira na divlje i ima pajdaše koji to rade. Sve to ne bi bio problem da sjeverno od zgrade nema parking na kojem u 90% vremena ima mjesta, a 500 metara dalje jedan veliki parking na kojem vuvijek ima mjesta ali gospodi se ne da pješačiti.

Rade rusvaj od neprometne ulice, uparkiravaju se u dva, tri ujutro, trešzti glazba bude ljude..

Kako im stati na kraj više? Hvala
necunecu is offline  
Odgovori s citatom