Pogledaj jedan post
Old 22.06.2017., 20:30   #1222
Ja volim ljeto. Ponajviše ga volim zbog 2 tjedna godišnjeg odmora koje obavezno provedem na našem predivnom Kvarneru, najljepšem dijelu naše obale. Jutarnja kavica na balkonu, na svježem zraku, kupanje, sunčanje, navečer šetnja s dragim uz more, pa sjednemo negdje na sok... Fantazija.

Volim ljeto i zbog ljetne garderobe. Naprosto obožavam ljetne haljine, šeširiće, sandale. Kad već spominjem garderobu, ljeti mi je uistinu žao muškaraca koji na poslu moraju biti u dugim hlačama, zatvorenoj obući, čarapama. A tek oni koji moraju nositi odijelo. Užas. Mi žene smo tu uistini povlaštene. Lagana ljetna haljina i sandale rolaze i za posao i za slobodno vrijeme. Moj dragi se pametno sjetio, on na posao ode u kratkim hlačama i onda se presvuče u wc-u u duge hlače. Ali svejedno, mislim da bih poludila da me netko natjera da ljeti obučem hlače. Samo haljine nosim.

Volim ljeti kad hodam po gradu sjesti na klupu u parku, u hlad, i tako se malo rashladiti na svježem zraku...

Volim ljeto jer su dugi dani. Kod zime me upravonajviše smeta to što je dan puno kraći, rano padne mrak.
Aronia is offline  
Odgovori s citatom