Pogledaj jedan post
Old 29.08.2007., 15:46   #11
Korisne informacije za vjenčanje u Dalmaciji - bendovi, restorani...

Drage moje dalmatinke, bit ću kratka, ali se nadam da ću bit od pomoći
Daklem, moj pir je proša, ali rado bi još jednom taj dan proživila
nego, znam da ste u potrazi za informacijama pa da vam napravim recenziju svojih "dobavljača"
Prvo - restoran DOLIS je bio fenomenalan, konobari su bili diskretni, ali ih je bilo svugdje, hrana odlična (tako su mi rekli, ja sam jako malo jela...), ugođaj vrhunski - od svih sala koje smo vidjeli, definitivan broj 1 na području oko Splita (mi smo imali 158 uzvanika).
Grupa VIVA - bend koji je zaslužio svaku lipu, sviraju odlično, baš imaju rock zvuk, imaju svoj vlastiti light show i čak puštaju dim ... Repertoar prilagođavaju publici, ali imaju zbilja širok izbor ... Dragi, koji je gorljivi obožavatelj Prljavaca, je konstatirao da sviraju skoro bolje od njih . Zbilja su za svaku preporuku!!!!
Šminkerica ANTONIJA GUĆ - cura radi fenomenalno, nismo se mogle prepoznati... vrhunska kozmetika i zlatne ruke
Šta još? Hmmm cvjećarna Užanca je isto bila OK, aranžman na mladenačkom stolu je bio fenomenalan, aranžmane za stolove su ljudi pokupili za doma ... torta je bila iz Zenita (rade prema vašim slikama, šta god poželite) i bila je mljac, mljac, cura Branka koja je pivala u crkvi ima anđeoski glas, javite ako vas zanima - ona i brat (ona piva, on svira orgulje) su oduševili sve prisutne svojim izvedbama... mene pogotovo

Foto još ne mogu komentirat, ali javim čim dobijem slike i dvd.
Ako vas bilo šta zanima - pitajte! Znam u kojoj konfuziji sam ja bila pri planiranju Nemojte se živcirat i samo polako Pozdrav!
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom