Tema: Endometrioza
Pogledaj jedan post
Old 19.01.2009., 21:34   #1812
Hej devojke svima puno pusa...Pozdrav novim clanovima ...eh meni jos ostalo 4 inekcije diferelina za 7 dana idem na sledecu...trebala sam danas na kontrolu pa mi dr. nije radio ...ove nedelje cu ..nadam se da je sve u redu ,uvek se ufrkisem kad treba na kontrolu ..svaki mesec idem posle svake inekcije...mogu da vam kazem da mi je i tesko a i nije kako kad,ta hormonska terapija ..verovatno ce mi biti sto duze to teze ..npr . oni valunzi ubise nocu budim se na znojenje i vrucinu ali dobro samo da je to problem bice dobro.Idem da ispitam parametre jetre .To je regularno kod ove terapije da se primeti na vreme ako je uticala terapija negativno na jetru.Stomak mi je ovih dana nekako tezak nisam ni imala redovnu stolicu ..nadam se da je od toga..uvek se bojim da mi se nije ne daj boze nesto vratilI,mada su mi sad jajnici u mirnom stanju ali ko ce ga znati .Kako ste mi vi??

E da sto se tice zatrudnjivanja i endometrioze ja sam citala da se neka tecnost u stomaku koja je kod slucajeva endo. ponasa neprijateljski prema spermi i sprecava da dodje do zaceca...e sad ja ne znam da li tu tecnost imaju sve obolele od endometrioze ili ????zna li neko nesto o tome???

Trazila sam malo za taj novi lek Vissane Bayerov koji tek treba da izadje u prodaju pise da leci endometriozu koja je hronicna bolest tako da sam razumela lek za dugotrajni tretman protiv endo. manje su nuspojave nego kod drugih lekova uzima se jedna dnevno,u obliku su tableta i prave se jacine 5 mg...sta i kako dalje nisam bas razumela??

Zadnje uređivanje zeki : 19.01.2009. at 21:52.
zeki is offline  
Odgovori s citatom