Pogledaj jedan post
Old 25.05.2011., 11:43   #15
Ljudi, ali meni i ne treba pravi terenac, pisao sam o tome, niti masina s kojom cu gaziti kroz pola metra snijega. Treba mi SUV sa 4x4 pogonom koji ce mi zimi biti sigurniji i sposobniji od sadasnjeg Fiata (koji me inače zaista izvanredno sluzi). Što se pravog terenca tiče, Nissan Patrol GR sa 4.0 dizel motorom je moj san, ali toliko vozilo mi jednostavno ne treba jer ne idem na blato, kamenje i van puteva. Bitno mi je da vozilo ima nesto visi klirens (a to ima gotovo svaki SUV), mnogo prostora (mada mi ne treba ni 7 sjedala kao što ima Hyundai Galloper, ali ne bi bilo šteta imati i to) te 4x4 pogon (ne razumijem se mnogo u razne vrste 4x4 pogona koje su sad aktuelne, pa ako neko zna više o tome nek me malo prosvijetli). Takodje, ABS i vazdusni jastuci su totalno obavezni.

Bas sad gledam ovaj Galloper, valjajul oni čemu, jel vozio neko?



Kod njeg mi se svidja što je nekakav kockast i masivan, ono kao pravi terenci, a ima solidan klirens zbog snijega. Kakav on ima pogon, zadnji stalno a prednji se uključuje?

Pazite, ne treba mi "pravi" terenac za teški teren, vec veliko i sigurno vozilo za ljeto i zimu (naravno, na dobrim gumama se ne smije šparati).
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom