Pogledaj jedan post
Old 15.04.2013., 19:55   #4
Strava u obitelji Lovrić

ovaj andrija željko lovrić je stvarno neki teži psihopat, slušajte izjavu njegove sestre:
Andrija Lovrić je jedini u našoj obitelji koji se 10 godina psihijatrijski liječio nakon što je na 1. godini studija propao iz eksperimentalne biologije. Za vrijeme srednje škole, otac, koji je bio srednjoškolski profesor i pedagog te vrlo dobro vladao sa 6 svjetskih jezika (njemačkim, talijanskim, francuskim, engleskim i još naročito latinskim i grčkim), mu je pomagao u pisanju zadaća i učenju a čak ni to nije bilo dovoljno da bi prošao na fakultetu. Smjesta se upisao u SKOJ i prebacio na najlakši smjer cijeloga PMF-a – botaniku – sa samo 26 kolegija u 4 godine i bez ijednog iole težeg ispita. Smjesta je dobio stipendiju a nije ju trebao dobiti jer je nesposoban za teren a u botanici bez njega nije moguće uopće raditi. Sa SKOJ-em su ga odmah postavili kao predstavnika studenata koji sjedi na sjednicama. Ja sam imala 43 kolegija (3 smjera i još dodatna dva predmeta iz medicine), ni jedan poklonjeni ispit i bolji prosjek od njega – 4,4. On je išao "s tacnom" moliti ocjene. Onda se počeo psihijatrijski liječiti. Tada je pokušao, navodno nehotice, ubiti majku. Majka i otac su samoinicijativno otišli kod njegovog liječnika (majka je tada još mogla hodati) koji im je kazao da on izmišlja gluposti kao djete od 4 godine. Njegov liječnik ga je vrlo brzo prebacio drugom liječniku. Vrlo brzo je njegovo izmišljanje postalo doslovce nepodnošljivo u običnom životu. Hvalio se da svakome govori drugo da nitko ne bi znao što je točno i isticao da smatra takvo izmišljanje vrhuncem inteligencije. Svi njegovi tekstovi su na toj osnovi i stoga bezvrijedni. U jesen 1973. je još odlazio u Vrapče. Krio je svoju psihijatrijsku dijagnozu. Od djetinjstva se priglupo smijao – imao je pravilne crte lica ali iza toga prazan pogled. U konfliktnim ili kriznim situacijama je stajao kao krpeni lutak. Prema ljudima i životinjama se ponašao grubo i bezosjećajno. Sve su to psihopatske značajke. Na maturalnoj zabavi je popio malo ruma pa onda počeo razbijati. Čim je vidio da upisom u SKOJ za njega više ne postoje nikakvi zakoni – ne samo protekcija najlošijeg već dobiva ono što nikada nije smio dobiti – doslovno je pobijesnio od obijesti. Po psihijatrijskom "liječenju" postao je još izvježbaniji i podmukliji u nasilničkom ponašanju. Kada mu otac nije dao ključeve od kuće u Baški, rekao je da će razvaliti vrata. Oca je prijavio državnim organima da piše o podrijetlu hrvata pa je otac samoinicijativno spalio sve svoje rukopise pisane 1945 – 1975. I otac i majka ga posljednju godinu svojih života samoinicijativno više nisu željeli zvati imenom. Dok sam ja spavala u sobi s ocem koji je cijele noći radio uz svjetlo, on je dotle spavao ili u zasebnoj sobi ili se skitao cijele noći. Sobu je zaključavao. Prijetili su nam da će nas zbog njegovog urlanja izbaciti iz stana. Razbio je brave na svim ostalim vratima da bi se mogao lakše prijetiti da će nas poubijati i noću. Skrivali smo noževe i sikiricu za drva. Razbijao je tuđu imovinu, npr. pećicu i telefon, izmislivši bilo kakav nadrirazlog. Učestalo se grozio sa svojim poznanstvima u policiji (išao je u isti razred sa Zlatkom Gledecem). Prema činjenicama je skoro potpuno sigurno da je njegov najgori kriminal što je naručio ubojstvo oca (majka je 100% uvjerena bila u to) a on okolo priča da je oca samoinicijativno ubila UDBA. Tipično je da napada iznenada, bez prethodne svađe gdje bi se moglo utjecati na smirivanje. Fizički je napao samo roditelje koji su bili ostarjeli a mene je, jer nisam ništa imala, ignorirao. No, kada je čuo da imam majčinu oporuku (upozoravala ga je više puta na telefonu), počeo je urlati da će me ubiti ili baciti u ludnicu. Sin mu se rodio samo kao sredstvo da se njime može hvaliti pred drugima a o njemu nije vodio nikakvu brigu. Za razliku od njegova oca, kod sina nisam primijetila znakove fizičke bolesti.

http://www.freeimagehosting.net/t/dmif2.jpg http://www.freeimagehosting.net/t/z2tdl.jpg
rođacima se hvalio da u podrumu ima ljudske kosti... da nije koga sredio?

dobro da mi taj nije susjed...

Zadnje uređivanje Vlatko Šimić : 15.04.2013. at 20:11.
Vlatko Šimić is offline  
Odgovori s citatom