Pogledaj jedan post
Old 30.11.2011., 10:45   #12
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Kad vec postoji ova tema...Prvo sam primijetila tu kvrzicu koja se pomicala i mislila da je pilonidalni sinus, ali nije bilo nikakvog iscjetka, a bolilo je ko vrag, nema sanse da sam mogla sjediti normalno. Na kraju su mi rekli da sam prilikom pada natukla kost koja sada srascuje plus spina bifida. Znam da nema pomoci i da moram cekati da sraste, ali evo traje vec 6 mj. da ne mogu sjedati kako treba (kupila sam specijalni jastuk na kraju), nocu se budim od bolova, do kada ovako?
Moja baka je slomila repić i dvije godine sjedila s jastukom, tako da - strpljenje.
A možda bi se isplatilo otići po više mišljenja. Meni se dogodilo da i tri, i šest i deset liječnika fulaju dijagnozu, neznanje i šlampavost u sustavu kod nas su danas, nažalost, padnemijskih razmjera. Nisam doktor, ali čini mi se da elementarna logika nalaže da bolna kvržica teško može doći od natučene kosti ili spine bifide. Molim da me ispravi netko stručan.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom