Tema: Voluharice
Pogledaj jedan post
Old 08.06.2009., 22:14   #13
evo i mene...bijesna ko ris..
novi travnjak, trava niknula, sve se zeleni, ma milina..i prije cca 10 dana je krenulo, nadzemni tuneli, isprva malo pa sve više..uglavnom dotična voluharica je umjetnička duša... radi neke spirale, vrta rupice, ma svašta nešto.površina cca 150m2 travnjaka je izrovana... trava na mjestima uništena...

I onda su krenuli eko savjeti, u rupe sam stavljala grane bazge (navodno im smrdi), polijevala sirutkom (jedva sam ju nabavila ), razbila dno boce i stavila u rupu.. gospođica ili gospodin voluharić je izgurala bocu van i još napravila krug oko nje....

i onda sam pošizila otišla u pevec po onaj rastjerivač glodavaca..bili su fer pa su mi rekli da ljudi to kupuju (150 kunića) i vraćaju jer nema efekta, onaj solarni nema zvuk za test pa se ne zna niti jer radi...i odem u drugi dućan sva jadna i kupim taj neki rastjerivač glodavaca dođem doma i skužim da je za kućnu upotrebu :2up: u biti jedini razlog zašto ne smije van jer se smoči a ima adapter koji ide u struju.. isprobali smo zvuk, oduran je..pištanje je nesnošljivo...onda se prebaci na nama nečujnu frekvenciju..tjera miševe, štakore, pauke, zmije, voluharice i krtove navodno...uzela sam produžni i stavila nedaleko od umjetničkih voluharičinih radova... da li će djelovati i na dotičnu problematičnu zvjerku to ne znam..uglavnom javim vam...
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom