Pogledaj jedan post
Old 16.03.2010., 02:47   #93
tiger boy....

žensko srce ti je ocean tajni...

nikad nećeš saznati točnu stvar zašto je pobjegla osim ako ju steraš u kut i natjeraš da stavi svoje srce na dlan...

svaka cura ima svoj razlog zašto bježi...al vjeruj mi nema te sile koju bi ju odvojila da je uistinu željela nešto sa tobom imati...

evo primjer...meni se sviđao jedan dečko...kraj njega su mi se odsjecale noge...maca je popapala jezik...leptirići su lepršali u trbuhu...i kad je dečko fino nakon par dejtova htio produbiti...ja sam pobjegla i nestala iz njegova života...

razlog je bio što mi se jako fizički sviđao i što je kemija bila prejaka...ja sam bila prezaljubljena i preuzbuđena i nismo mogli normalno komunicirati...nismo mogli ostvariti tu komunikaciju...ja mu se nisam mogla otvoriti i reći da mi je stalno u mislima i da sam slaba na njega....jer mi nismo imali o čemu pričati,različiti smo ko kaktus i orhideja...tu nije bilo kruha...pa sam pobjegla da se odljubim i počnem normalno voditi život...

...nedavno sam ga srela i kemija je splasnula i ja nemam pojma šta sam uopće vidjela u njemu...ne možemo ni biti frendovi jer ga ni sad uopće ne kužim....treba mi prevodilac da skužim šta je mislio reć onoo...dobro da sam slušala unutarnji glas i pobjegla...heheheh
__________________
...najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se ni vidjeti ni dotaknuti,mora ih se osjetiti srcem...
timeless is offline  
Odgovori s citatom