Pogledaj jedan post
Old 19.04.2012., 15:00   #60
Quote:
Adrastia kaže: Pogledaj post
Bitan faktor je i poznavanje svog djeteta. Moji su obavili The Talk dosta rano i uputili me u tehničke stvari, no mengu su (s razlogom) prešutili. Naime, bila sam veeeliki hipohondar kao dijete. No, tu se uplela moja baka i sa nekih 6 godina mi otkrila menstruaciju što je dovelo do toga da sam se totalno istraumatizirala i provela dva dana u krevetu plačući jer će mi pizda krvariti
Moja zna da ja imam mjesečnici i da će je ona jednoga dana imati, no nisam joj pojasnila ništa u vezi toga...... bit će nam to uvod

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
imaš slikovnica po knjižnicama i knjižarama, piše ti njima za koju su dob. mislim da će ti puno pomoći
Ove nisam vidjela.....stalno joj kupujem slikovnice-sve odreda bajke i priče za laku noć
rado bih joj tako nešto kupila i olakšala i sebi i njoj....
Kako se zovu slikovnice?
P.S. Mi živimo u malome gradiću i imamo dvije knjižare, sve se mislim da takvih knjiga kod nas niti nema

Quote:
Adrastia kaže: Pogledaj post
pa ne bude toliko. mislim, danas još postoje frajeri koji misle da žena neće zatrudnjeti ako se popiša iza seksa. i djevojčica od 14 godina s kojom nitko nije pričao o kontracepciji i sve što zna je da postoje kondomi i pilule, može nasjesti na tako nešto. No, ako je starci opreme informacijama, neće biti povodljiva (hajd mala, ne treba nam kondom, budeš piškila!) i naivna.
O, da.... ovo treba spriječiti
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom