Pogledaj jedan post
Old 23.03.2008., 22:19   #13
Quote:
stellaa0407 kaže: Pogledaj post
stalno imam gljivicnu infekciju i ginekologinja mi je rekla da je to od streptokoka, al mislim da tu ima vise jer me sve zivo rasturi s vremena na vrijeme...a slazem se s tobom apsolutno, nisam ni ja znala sto sve treba i postoji, a njoj je ocito bilo lijeno spomenit. svaki put papa-test i ultrazvuk na moje ''hocu sve!'' i baj-baj. jel uopce postoji neki ginekolog koji malo pedantnije obavlja svoj posao, a ne samo da skine pacijente s vrata? katastrofa! sad cu je istlacit na slijedecem pregledu
i ja sam patila od gljivičnih infekcija, na što moj ginekolog nije reagirao. Od kad sam se prebacila u privatnu kliniku kod doktorice Harni nema šanse da se ikad više vratim u dom zdravlja.
Evo par preporuka za vas koje patite od takvih upala:ne nosite dnevne uloške, ne nosite pre usku odječu i ne jedite previše slatkog. Upala se mora osim vaginaletama i kramama liječit i tabletama kao npr Difulcan tabletom koja ubije sve gljive u vama, a nakon takve terapije ja bih vam preporučila da uzmete i neke probiotike kao npr. Ferzim (u kapsulama) i koristite ih barem mjesec dana. kako bi se vaginalna flora dovela u normalu. Umjesto probiotika možete i kupiti Acidosalus jogurte koji se piju 21 dan ili Acidosalus vaginalete koje se pomoču aplikatora uštrcavaju direktno u rodnicu. I nakon takve terapije nema šanse da se upala vrati
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom