Pogledaj jedan post
Old 07.06.2006., 21:13   #20
Hipnoza, to ti je ko da odes u news grupu ili forum za peti razred osnovne gdje svi klinci znatizeljni i razrogacenih ociju... Zamisli ih onakve maaale i sicusne, skrivaju se iza onih klupa i gledaju ...Ma tako cakani! Cekaju profesora da dodje i pocne pisati.. Malo a i veliko A... Maaalo be i veeeliko BE! I kad netko od njih pun znatizelje pita o razlomcima javi se netko pametan... Pa klincu kaze nek suti i ode u knjiznicu, i bolje da nista ne oprobava dok ucitelj ne dodje! Jer... to je tako prekomplicirano!!!! Mozda je klinac to cuo kod kuce.. A mozda od starijeg brata! A mozda je samo jednog popodneva listao knjigu.. Zvala se je "Razlomci u 10 minuta". Kako neprimjereno provodjenje vremena podsmijavali su se oni iz cetvrtog reda! Pogotovo ako je sam pocimao svojom nesigurnom rukicom svrljati po papiru... A medju veeeelikim redovima jedva je znao napisati veliko slovo 'O'...


Iznenada u jednom mahu cijeli razred se nasao zbunjen!!

Jer, jedna pametna djevojcica: iako nesumnjivo bistra i u najboljoj namjeri sasvim nehotice rece svome kolegi iz prvog reda. Ma pusti razlomke, to ti je teeeesko, idemo radije na sladoled! Ima puno knjiga o tome, ja nisam nikad stigla o tome, ali znam i cula sam! Moja mama je rekla! Daaaa! Ima puuuno toga! I trebas biti jaaaako pazljiv, inace dobijes JEDAN!!! I sigurno zato NIKAD neces NISTA nauciti iz knjige od 10 minuta, ha ha !!!

Dvadeset godina kasnije sreli su se ta ista curica i decko, ona je bila mrzovoljna tako da ga nije mogla prepoznati. Malac je prelazio cestu i rekao, Hej? Nisi li ti...?
tonydoe is offline  
Odgovori s citatom