Pogledaj jedan post
Old 07.09.2006., 12:17   #15
na koji nacin doc na naftnu platformu????

bilo je to pitanje na koje ni ja nisam znao odgovor, ali prije 5 godina.....

ovo sto vidish da se po novinama nudi, placa 3000eur, Norveska rigs, raznorazne kompanije ili agencije... TOTALNI SHIT, prijevara!!!

spika im je: "mi smo agencija koja se bavi integracijom ljudi na naftne platforme, jedino sto vam je potrebno kupit aplikaciju za samo 250kn...." fino uplatish i vec ti iduci dan stize paket.... a unutra najobicniji kontakt mailovi, adrese, brojevi telefona, iz cijeloga svijeta najvecih naftnih kompanija.... naravno da je to kraj price sa tom takozvanom agencijom koja integrira ljude na naftnu platformu, ostalo je zapravo na tvojim zivcima i volji....

s obzirom da sam ja jedan od onih koji su taj posao htjeli posto poto, primio sam se interneta na jedan duzi period i saznao za jednu agenciju blizu Hrvatske, stovise Trst-Italija......


Cosulich international

http://www.cosulich.it/home.php

s obzirom da ja nakraju nikada nisam otisao, i neznam proceduru....nemogu ti tocno reci sta im treba, no siguran sam barem tada bio da bi sve bilo uredu da sam nastavio sa apliciranjem preko njihove agencije..

moj stari je bio pomorac i upravo ta agencija ga je prije 35 godina poslala na brod...cisto informativno....
rewers is offline  
Odgovori s citatom