Pogledaj jedan post
Old 18.05.2003., 11:44   #6
#WildCard: Vidovitost. Vaša mišljenja, saznanja, iskustva, osjećaji - pišite.

delija:
Slijedeca izjava nije Pobudjena od strane moje Materijalne svijesti, niti je tudje misljenje uticalo na mene da iznesem tu izjavu - vec je to meni NAMETNUTA spoznaja koja mi je prezentirana dokazima.

VIDOVITOST JE JEDAN OD DOKAZA IZ KOJEG SE MOZE ZAKLJUCITI DA SE SVE STO POSTOJI NALAZI UNUTAR SIMULACIJE koja je provedena od strane Prirode i Stvoritelja!

Primjedba: Nemojte da to; sto se i covjek nalazi unutar Simulacije previse opterecuje vase neurone - jer da nije tako mnogi od ljudi bi zaboravili da disu, da jedu, da se lijece kad osjete prisutnost problema na zdravstvenom planu.
Konacno, onda bi moralo i srce da bude "mehanizirano" - da bi na taj "mehanizam" ljudi djelovali da radi.
Svakako, morali bi kontrolirati i rad krvotoka.
I mislim da cete se sloziti samnom da bi to za mnoge ljude bilo previse posla.
Dakle bolje je ovako - zivjeti unutar Simulacije.

#WildCard: Može li se neki događaj izbjeći, preokrenuti, ili odgoditi?

delija:
Ako dogadjaj... nije "obiljezen pecatom Karme" MOZE; ali veoma tesko - iz razloga sto covjek treba saznati sta ga ceka u Simuliranoj buducnosti da bi mogao djelovati da se TO promjeni, izbjegne...

#WildCard: Ja mislim da ne, jer jednom kada "vidimo", već se je dogodilo. ????

delija:
Ne moze tako, jer ...kad vec jednom "vidimo" - TO CE SE I DESITI! (Osim ako ne znate tehniku da "vidite" a zatim da promjenite ono sta ce vam se DESITI).
delija is offline  
Odgovori s citatom