Pogledaj jedan post
Old 11.10.2011., 18:17   #98
Quote:
Baggio kaže: Pogledaj post
Hvala ljudi,ma samo se raspitujem,vjerujem da cu ovdje,naposlijetku ipak uspjet,malo zapinje,malo ide kao i vecini studenata,opcenito sam zera otisao u quratz jer ne znam ostat li nakon faxa il se vracat dolje,kriza identiteta,tako da vazem sve karte pomalo,kao vjerujem i svaki student koji je u ZG a iz njega nije.U ST imam i rodijacke veze al mi je to grozno i htio bi sam pa se uzdam da ce za par god situacija bit bolja opcenito.A nekakva diploma ce valjda doc za par godina.A sto se tice kvalitete faxeva mislim da je to vrlo relativno jer sa prava(bilo kojeg)ionako ne izades sa izucenom strukom vise manje.Npr da me neko pita nesto sa ispita iz 1.godine,mislim da mu ne bi znao odgovoriti.Barbie,cestitam,jos malo pa gotovo jel tako?
Ma naravno da je s faksa izlazimo zeleni i tek se dokazujemo na poslu, ali nažalost nemamo nekad ni priliku pokazat što možemo zbog ocjena s faksa.

Još 2 ispita i gotovo za mene Drži se jer iako ti se to sad možda ne čini tako, dođe brzo kraj faksu i shvatiš da ti i nije bilo tako loše
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom