Tema: Barcelona
Pogledaj jedan post
Old 08.06.2013., 11:48   #3028
Ma kakav Monte Carlo, da se srusim od cijena odmah

Trazim upravo nesto kao sto si navela - nesto u okolici, sto blize cesti da ne lutamo puno, jeftino, samo za prespavati..
Jedino prvi dan planiramo obici MC, pa onda negdje blizu u zaledju prenociti...

I idemo s dvoje djece pa vani ipak ne bismo.

Quote:
abosilj kaže: Pogledaj post
Ja idem po treći put autom u Barcu cca 5 ili 6. kolovoza. Mijenjala stan sa nekim japancima i sada oni kod mene, a ja kod njih. Put nije uopće naporan, ali treba izbjegavati mondena središta isključivo zbog troškova. Klinac i ja samo spavali prvi puta u nekom selu iza Venecije (dan smo proveli u Veneciji), drugi puta smo spavali u jednom selu iznad Nice na agro turizmu. Onda smo dalje polako do Andore, spavali opet na nekom agroturizmu, pa se ponovno spustili na kupanje u Loret de Mar (klinac je htio to vidjeti iz samo njemu znanih razloga), te nastavili do Barcelone. U povratku smo spavali u malo ispred Genove na terasi jednog restorana. napuhali luft madrac i kad se krčma zatvorila - mi legli. Naravno, vlasnici su znali da ćemo spavati. A, restač - ludilo. Dobra klopa i na samoj plaži. Ćorka pod vedrim nebom. Onda nam se to dopalo, pa smo još dva dana tako žicali po restoranima na plaži smještaj pod vedrim nebom. Sasvim dobro iskustvo i - nezaboravno. Ako baš želite spavati u Monte Carlu, onda si pripremite novčiće. I to više njih....jer, trebati će Vam.
LeLax is offline  
Odgovori s citatom