Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 13:21   #1
Naručivanje u bolnicu na pregled

malo sam sad podivljala, pa imam to potrebu podijeliti sa vama....zanimaju me vaša iskustva..
naime, M bi trebao na pregled treće mandule i na operaciju i sve 5....po novome postoji centralno naručivanje na pregled koje možeš obaviti mailom, faxom ili osobno..i to je sve super..na žalost osobno vrlo teško, jer uglavnom rade do 16h, kao i većina ljudi..no dobro, zato je tu mail....
i sve bi to bilo u redu da se gospoda udostoje javiti..na Šalati mi je sestra Anita odgovorila odmah i to tako lijepim i srdačnim mailom (dermatologija), a sa Rabra (na kraju je muž otišao osobno,jer isto nikada do dana današnjeg nisam dobila odgovor na mail,ali prvi termin za pregled je u 11. mjesecu) i Merkura niti a niti b.....i na to sam sad fakat POPI******.....
lijepo im napišeš kad skeniraš uputnicu gdje da ti se jave i ako nešto od podataka fali, nema problema samo neka ti kažu...ali gospoda se ne udostoje niti na mail odgovoriti..pa zašto ste onda uveli to???
mislim da je ne javljanje u najmanju ruku ne profesionalano...a kao roditelj naravno da sam još više ljuta, jer čekam više da naručim dijete negdje na pregled..ok, nije hvala Bogu ne znam šta bolestan i da mi treba od danas do sutra,ali ako ste uveli ovakav vid naručivanja onda lijepo i funkcionirajte tako....
možda pretjerujem, vjerovatno da,ali su me sad iznervirali....
imate li vi iskustva s tim naručivanjem? možda sam ja nešto krivo napravila...ali opet, znam da nisam, jer mi se onda niti sa šalate ne bi javili
any5 is offline  
Odgovori s citatom