Pogledaj jedan post
Old 09.08.2008., 21:38   #13
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ne volim ovakve teme, jeftine provokacije na račun rata spolova...najlakše bi sada tu bilo srati kako su onda i muškarci nepotrebni ako žene nauče mijenjati žarulje...zašto ne priznate jednostavno da je odnos među spolovima, iako ponekad kompliciran i težak, jedan od najljepših odnosa koji imamo u životu.....i ništa mi ne pruža veći užitak nego stalno ga preispitivati i stalno se s njim zabavljati
Sto sam ja upravo napravio i ti me optuzis da "jeftine provokacije na račun rata spolova"
Sam sam uvrijeden i povrijeden

Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
....od vrtića kada smo se prvi put čupali za kosu, preko puberteta kada su nas dečki vukli za naramenice grudnjaka....do prvih ozbiljnih veza u kojima smo više učili o sebi nego o onom drugome.....ništa mi u toj jednadžbi nije suvišno.
Znas koja je razlika izmedu djevojcica i djecaka u vrticu ?

Djevojcice pricaju medu sobom konstantno, a djecaci uvijek nesto rade nikad ne pricaju.

Zato muskarci nikad ne razumiju zasto je vazno komunicirati u vezi nego zele problem "rijesiti" a ponekad je rijesenje razgovor

Zato sad razgovaramo
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom