Tema: Bunar
Pogledaj jedan post
Old 03.11.2010., 20:17   #101
arteški bunar

Ti armstrong si tolka budala da nemožeš biti veča.Pa daj se kontroliraj malo.Onda bi sva vodocrpilišta zabijala cijevi u zemlju na 3,5 metra!!!Daj malo pogledaj kvalitetu vode!kužiš?ja bum tebe otpelal na polje de ljudi špricaju s kojekakvim sranjima i zabili bumo cev v zemlju i pil buš tu vodu,pa da vidimo koliko sekundi života ti bu ostalo!Ne lemaj gluposti,jer nisi adekvatan da o tome pričaš i nekim dedama od 83 god.ti počni pit vodu s 3,5 metra,pa bumo vidli kak dugo buš živel.Ali onu s polja.Možda taj deda ima bunar koji nije blizu nečega kaj zagađuje i taj sloj vode je možda odvojen nekim proslojkom gline,al suviše je to obašnjavat nekome ko tebi.predugačko je i ne želim svoje znanje davati budalama.Pa čoveku na Vinici su ruže povenule,zato jer je imal vodu sa "čak"12 metra i popušil lepu svotu novaca jer umjesto prve bile 3 kategorija.Pa ti sad misli malo kaj to dela v tvojem organizmu.Nemoj molim te.Pa ja znam kaj je arteški a kaj je plitki bunar.Halo,čovječe!Malo prolistaj literaturu o bušenju,geologiji i sl. stvarima.
hrv999 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction