Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 07:46   #4
Uuuuuuuuh... Gadno...

Mislim, ja sam inače sklona (ponekad nepotrebno) drastičnim rješenjima, a po pitanju pedofilije sam posebno osjetljiva.

Ja bih ga momentalno napustila zajedno s djecom, a klince bih odvela dječijem psihologu da porazgovara s njima i pokuša utvrditi da li je ičega bilo i ako je, kolika je šteta. Nekako mi je djete od 4 godine već sasvim dovoljno veliko da neke stvari možda ne shvaća, ali ih "skuplja" i bojim se da će kad-tad možda povezati čemu je to prisustvovao. Rezoniram po mojoj klinki od 3,5 koja me zna ispitivati tako neočekivane stvari da sam počela uvoditi opaku TV cenzuru i jako pazimo šta pričamo pred njom. A opravdanje da je u pitanju samo "trenutna glupost koja se neće ponoviti" mi je plitko i sumnjivo, naročito zato što on ne želi razgovarati o tome.

Ako psiholog utvrdi da je bilo nečega, odmah bih ga prijavila policiji. Bez razmišljanja i grižnje savjesti. Ali čak i da psiholog kaže da su klinci OK, da nije bilo ničega, ja s tim čovjekom jednostavno više ne bih mogla živjeti. Vidjela bih u njemu jedino životinju koja ne može (ili ne želi) obuzdavati svoje nagone, koja nema ni malo osjećaja za štetu koju može učiniti svom vlastitom djetetu.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom