Pogledaj jedan post
Old 22.05.2008., 12:28   #18
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ovo bi bilo prvi puta da vidim da za zamjenu cilindra kvačila treba skidati getribu.
može biti, ali je čudno. jedan takav dio bi morao biti projektiran i smješten tako da se skine za 10 minuta.

ako se stvarno getriba mora skidati, onda je priča o novom cilindru sasvim jasna. nitko ti neće isprobavati samo gumice jer bi morao dati garanciju. a ako se nešto dogodi, nitko neće na svoj račun ponovo skidati getribu. znači, jednostavnije im je reći da se nemože ili nesmije.

gumice za cilindre isto netko radi.
nema tu svemirske tehnologije. takva je gumica, toliki je cilindar. ako možeš do cilindra, stavi nove gumice, vjerujem da će biti u redu. promijeni gumice na oba cilindra.
osobno, uvijek ih kupujem kod bolfa, nikad nisam imao problema sa njima. nikad mi niejdna kočnica ni kvačilo nije propustilo sa zamjenskim gumicama.

možda se zamjenski cilindri ni ne rade, nego samo original. ali nije istina da nema gumica za takav cilindar. da su neznam kakve, bolf bu ih napravil.

I meni zvuči čudno, jer bi se to fgakat trebalo projektirati da je "plug and play"..ovako je totalno fulano...ako imas nekog servisera od povjerenja koji bi mi rekao jel to zbilja tako kako kazu ovi "moji" slobodno reci...za gumice isto znam, nasao sam vise ljudi koji bi ih napravili kad bi se cilnidrići samo mogli tak skinuti..no, meni i dalje ostaje najveći problem kako učiniti upravo to, doći do fucking cilindrića da ih repariram tj. zamijenim gumice..ili je ta Laguna II fakat tak sje*** auto ?!?!
goodie is offline  
Odgovori s citatom