Tema: Adventizam
Pogledaj jedan post
Old 03.01.2003., 18:40   #16
Re: Re: Adventisti grade toranj

Quote:
Woman In Red kaže:
A jesi i ti naivno otisao u crkvu, adventisticku, "zbornicu sotoninu", traziti duhovnost!

Svi oni samo mlate lovu, grade tornjeve, uredjuju mozaike i naravno glume svetost.

To ti se jos zove gubljenje vremena i mazanje ociju!
Nisma ni tražio duhovnost a ni očekivao, imam tamo par bivših prijatelja koji su preko mene upoznali istinu pa su ih adventisti ipak vrbovali za sebe i vidim ih sjede tamo i slušaju "pastora" pak se mislim mogli su to i u svojoj dojučerašnjoj rimokatoličkoj crkvi.Iskreno ne vidim nikakve bitne razlike.

Žao mi ih je ljudi su zaista podnijeli žrtve i u životu se dosta toga odrekli i stradali da bi na koncu bili prevareni misleći da će biti spašeni što su sada u toj crkvi umjsto u rimokatoličkoj.Ipak i oni su sami krivi da su iskreni sami bi priznali svoje zablude i krenilu za Isusom bez obzira na cijenu i na žrtvu, pa čak i da samo ostanu na svijetu.

Ovaj put nisam puno vremena izgubio, možda kojih pol sata, ali inače sam puno izgubio trudeći se mnogim od niih da ukažem na mnoge nedosljednosti i laži njihove crkvene nauke i da ih potaknem da se probude.Više nemam vremena.
 
Odgovori s citatom