Tema: Herbafast
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2009., 10:15   #5
Thumbs down Herbafast - dodatak bolesti

... Hej ljudovi - ma opeta me baš zbunilo sve ovo. Nisam pobornik pribjegavanju ovakvim načinima skidanja kila
Ipak - čula puna, raspitala se pa na kraju i sama preispitala sastav i djelovanje Herbafasta. Ok, slažem se da može imati neko djelovanje (nisam probala), i naravno da ne postoji formula koliko i kako (vrlo individulano)

Ali me zgrozilo nešto drugo .... daklem, tablete su prirodne (odnosno načinjene od ekstrahiranih dijelova biljaka) koji se ponašaju kao diuretici i sl. jer čiste toksine iz tijela. Kapsula u koju su upakirani ekstrahirani dijelovi biljaka je isto tako prirodna i ondak paff ADITIVI - dodatka dva

E171 koji pak spada u sumnjive dodatke i
E123 koji je "navodno" jako otrovan i opasan (u Americi se čak smatra kancerogenim pa je i izbačen iz upotrebe)

WTF ??? KOji će mi onda vrag prirodne tablete i svašta nešto kada ću poslije moći lječiti kamenac ili sl. BLaaahhh!!! I sada ja Vas pitam JE LI TO NORMALNO ..????

Možda on i djeluje ali mi još uvijek nije jasno zašto ta vražja kaspula mora biti na pola crvena ( jer je dodatak E123 - dodatak boje crvene ) - mogla je i ostati bijela ili kakva god - pa k vragu progutati ću je ne uramiti

Ono, ne znam pišite ako imate neko razumno objašnjenje - ja sam se samo ustvari htjela požaliti
-Lorna- is offline  
Odgovori s citatom