Pogledaj jedan post
Old 13.11.2012., 13:38   #7
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Ljubav i kazna, je na mene ostavila najljepši utisak /prekrasno ispričana ljubavna priča/ u ta dva lika sam još zaljubljena a glavne aktere obožavam/ dok sam ih gledala kao da sam sudjelovala u njihovoj priči ..
1001 noć , bila je moja prva i velika nezaboravna ljubav/kasnije su seriju malo zbrčkali al ok/Onur i Šeh su moja prva ljubav / oni su mi pokazali stvarno vrijeme i događanja /
Strasti Orijenta, nakon te serije sam ostala jako tužna , zbog tragičnog kraja moga glavnog lika koji sam jako voljela i prihvatila sa svim njenim manama i vrlinama i njenom ljudskom ne savršenošću … . teška ljubavna priča u kojoj ljubav nije bila uzvraćena ..i na kraju smrt zbog ne uzvraćene ljubavi ..ta serija me jako potresla … nisu trebali tako završiti s glavnim likom, ne mogu im oprostiti ..kriva je samo što je voljela …
Ezel , to je serija kojoj sam davala najviše prostora , koja me oduševila prvu sezonu, a drugu sezonu su odradili "z brda z dola" mislim da ni oni sami nisu znali šta će s njom i kako ju usmjeriti i ...ali ja sam sve to na neki način oprostila zbog, zgodnog , šarmantnog i meni neodoljivog Kenana ...liku Ezel sam sve, ali sve oprostila…i to je za mene posebna i drugačija serija bez obzira na neki čudan i zbrčkan kraj .. a samo je takav i mogao bit kraj nakon svih zločina …ovdje me nije osvojila ljuba već sve ukupni dojam , spoj glavnih aktera, zanimljiv dijalog i mudrolije , modni izričaj , interijer, eksterijera i stvarne lokacije snimanja …
Izgubljena čast, za mene je teška drama ..glavni lik obožavam i jako sam patila s njom a posebno ju obožavam kao glumicu .. u svojoj glavi i mojim emocijama nisam se mogla uživjeti a ni spojiti ljubavnu priču nakon svega što se dogodilo...lik Fatma mene je emotivno najviše dotakao … ..
Asi mi je draga serija ... posebno II sezoni kad su glavni likovi posložili svoj težak karakter pun predrasuda i osuda... kraj mi je bio prekrasan i ostala sam zadovoljna nakon završetka serije i uvijek kad se sjetim te serije mislim samo na tu drugu sezonu i prekrasan kraj pobjeda ljubavi…
Kad lišće pada , teška obiteljska životna drama ...
Sulejman Veličanstveno , obzirom da nisam gledala unaprijed pa ne znam daljnja događanja u seriji ali sad za sad što pratim na RTL meni je jako zanimljiva čak i smiješna ..
Gumuš ništa posebno, gledala sam ju zato što mi je bila u jedno prihvatljivo vrijeme ali nisam bila u isčekivnju … tu me Kivo nije uvjerio u kvalitetu svoje glume za razliku od ove sad druge serije u kojoj mu skidam kapu …
Ima tu još dosta odličnih serija koje bi gore uvrstila ali ne bih o njima jer nisu prikazane kod nas i nisu gore uvrštene ..
Hajde,molim te reci koje su to. Nećemo puno o njima razglabati
Civetta is offline