Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 16:29   #9
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Ovo me sad podsjetilo, davno sam u igraonici svjedocila izderavanju neke random mame na tude dijete. Ta mama je bila sa svojim djetetom u "bazenu" s lopticama, s drugo dijete se spustilo niz toboga u taj bazen pa skoro sletilo na glavu djetetu od te mame. Isuse kaj mu je ova izgovorila. Djelatnici igraonice se nisu umijesali.
Definitivno je ta zena prekoracila granicu. Na njenom mjestu ja bi opomenula to dijete da gleda i pazi na drugu djecu, ali bilo kakva deracina je nedopustiva.
Svog malog pratim pogledom i u blizini sam. Nemam problem s tim da ga netko opomene ako je blize, a on radi nesto sto nije okej, ali da mi se netko dere na malog, to ne bi proslo.

Edit: sad vidim da sam na ZK, zabrijala sam da sam na RID-u pa gledam kolko novih nickova zainteresirano za temu

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Užas...
Ovo me podsjetilo nečega čega se sjećam još u magli...
Ispred kuće smo kao djeca s tatom jeli orahe i tata je rekao sestri da mu donese kamen koji je stajao tu blizu kuće. Ona je tada imala nekih 4-5 godina. U trenutku kad je uzimala kamen ulicom je prošao neki automobil i zaustavio se. Izletjela je žena koja joj je bacila kamen iz ruke i opalila joj šamar, sve se odvilo nekako prebrzo...
Jer je mislila da uzima kamen da gađa auto. Kad se prisjetim toga još uvijek me bijes obuzme...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom