Pogledaj jedan post
Old 10.12.2006., 01:12   #4
Quote:
kljukx kaže:
Imam gorenje hladnjak (jedna vrata, unutra mjesto za namirnice i gore ledište), star 4 godine i do sada nisam imao nikakvih problema s njim, ali je u zadnjih mjesec dana počeo raditi bez prestanka tj radi non-stop i ne gasi se ali hladi sve uredno. Prošli vikend je prestao hladiti odjeljak za namirnice a ledište i dalje uredno radi, pa sam malo otvorio vrata ledišta kako bi mi hladio i dolje, ali to je samo privremeno. Termostat zimi držim na 3, a ljeti na 5. Nisam ništa radio što bi ga moglo preforsirati ili tako nešto.
Da li tko zna u čemu bi mogao biti problem?
Zvao sam gorenje servis, došao serviser, otvorio vrata, ja mu objasnio situaciju, on zatvorio vrata i rekao da se ne isplati popravljati već kupiti drugi?!
Pa star je samo 4 godine, zar bi kad god mi se nešto pokida trebao odmah kupovati novo? Navodno baca ulje u sistem i ima puno posla oko toga bla bla..
Da li tko zna kakvog dobrog majstora na području Zagreba, Dubrava, koji će to malo i pogledati a ne samo reći baci i kupi novi?
Zahvaljujem!
ako je to rekao serviser iz gorenja onda bi to bilo da on zna da na tim modelima ima neka konstrukcijska pogreška pa bi da se popravi sa originalnim dijelovima dovelo do istog kvara
nedst is offline  
Odgovori s citatom