Pogledaj jedan post
Old 26.02.2012., 18:55   #13
Bog,

eo i ja da se malo ukljucim. Naime,kako sam imao 5-6 operacija na oba oka i rezultat je da ne vidim na jedno, a na drugo slabije no prije. Ovo na koje ne vidim je poprimilo neke cudne boje i izgleda poprilicno upadljivo pa sam to htio zamaskirati. Dr Saric sa sv.duha mi je preporucio Dr Popijaca i njegovu ljuskastu lecu. Pretpostavljam da je to proteza koju ste spominjali.
Ja sam zapravo htio pitati ima li jos tko problema kao i ja i kako ih rjesava. U biti se ne zalim, jer prije samo godinu dana nisam vidio ni na jedno oko, a sada s ovim jednim na koje vidim, i radim i vozim itd.. Iako mi je vid dosta slabiji nego je bio prije svih tih operacija i problema.
Problem mi je u tome sto su mi u oba oka umjetne lece, za koje su mi rekli da su dobre i bla,bla...ali propustaju svu svjetlost tako da me to bas smeta kada je sunce ili suncani zimski dan sa snijegom. To rijesim suncanim naocalama, ali mi je problem i ako sam u uredu u koji kroz prozor dopire sunce. Za rad na PC mi trebaju naocale za blizinu(a imam i jedne za bas sitne stvari kao sto su upute na lijekovima i sl.), a za voznju opet imam druge. Kod voznje mi je veliki problem nocu jer me zasljepljuju svjetla nadolazeceg prometa, tako da nocnu voznju izbjegavam koliko mogu ali nekad jednostavno moram.
Kod dr Popijaca cu svakako otici kako bi me spasio onih glupih pitanja tipa; "A sto ti je s okom?"
Svakako bih volio znati kako se vi nosite sa svakodnevnim situacijama.
Pozz!
Mmladen09 is offline  
Odgovori s citatom