Pogledaj jedan post
Old 23.03.2012., 23:49   #94
Quote:
counselor troi kaže: Pogledaj post
zbun, ako ćeš mi vjerovati, bila sam u gotovo identičnoj situaciji, koja je sada, falakurcu, gotova, pa da ti kažem koju pametnu...

gle, kažeš i sama da dečko nema problema u interakciji s ljudima - znači nema problema s verbaliziranjem svojih misli i osjećaja, nije neki samotnjak iz kojeg treba čupati riječi. prema tome, ako zaista i postoji nešto s njegove strane, uvjerena sam da bi ti priznao. i, ne, nemoj misliti da nije imao prilike, sigurna sam da je bilo zajedničkih druženja na kojima ste se mogli odvojiti od drugih i u miru porazgovarati o svemu nasamo.
bojim se da je njemu samo zabavno flertati s tobom, onako radi sporta i rekreacije...
ista stvar. bijah, vidjeh, probah .. jedino što se to kod mene razvilo u ff vezu čak je bilo i skroz dobro baš mi je i danas drago kad se sretnemo

ovako .. malo se raspitaj kakva je njegova povijest veza sa suprotnim spolom

Recimo, verbalno je jak, šarmantan, duhovit, brz na jeziku .... ali sa ženama su kontakti bili rijetki do nikakvi te razmjerno neuspješni. Takva "vrsta" je češća nego što bi se očekivalo, Tada moraš riješiti prvo problem njegovog samopouzdanja, a onda vidjeti ima li dalje i kako će izgledati. Ali, ako je to scenarij, onda je sheban u glavi i očekuj svašta (od stalkera do lika koji će te iskoristiti za stjecanje samopouzdanja i odlepršati dalje tražeći čru lav). Naravno, otvorena je i opcija dugotrajne veze, ali čisto kao teorijski model

Druga ekstremna opcija je da je igrač koji je već pre*ebao pola društva i sad si ti na redu. Ako ti se da proveseli se, ali ne očekuj puno ali, tako ti bubnjeva Darkwooda, ne vezuj se, Jer ćeš završiti ili u suzama ili kao šupendara ili kao prevarena žena koja se nada da ga može promijeniti (yeah right)

A možda i sve bude u redu ..

Ja glasam za opciju napada pod glumljenim utjecajem alkohola. Ali nemoj ga baš odmah . Malo probaj prvo da ti rukica zaluta, pa vidi kako reagira

Ako ništa drugo, imat ćete razlog za raspraviti neke stvari. Možda mu je doista gušt samo flertovati s tobom
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom