Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 01.10.2008., 14:45   #605
Quote:
marko426 kaže: Pogledaj post
Ajme zajeba no pokusati cu biti jasan.Vec odavno tokom vrsenja nuzde nesto u obliku ne definiranom mi iskoci vani ali citajuci forum nisam vise siguran dali su to hemeroidi jer jer ne krvare,nisu neke plavkaste boje ali da bih se obrisao trebam pricekati trenutak da se to nesto vrati unutra a kod doktora mi je takav crnjak otici da je to strasno ali mislim da mi nema druge pa me zanima dali mi neko moze dati pribliznu dijagnozu ili sto me ceka.Da napomenem da u zadnje vrijeme osjecam pulsiranje u analnom otvoru kao da mi je srce doli.Tijekom vrsenja nuzde bol je postojana ali podnosljiva ali bol mi je veca kad me tjera ali nisam u mogucnosti pustiti lastavicu .
HVALA.
Kažeš "odavno": koliko bi to dugo bilo, mjesec-dva, godinu-dvije, tjedan-dva?! Budi malo konkretniji! Da li imaš i koji od simptoma koji je napisao kvakomekiki, pogledaj što on kaže? Iako ti nemaš tako jasne i čiste simptome perianalnog apscesa kao što on ima (za njega se mogu kladiti da se doista radi o tome!), budući da spominješ "pulsiranje", mislim da bi se i kod tebe možda moglo raditi o apscesu. Naime, to pulsiranje može doći od velike nakupine gnoja u mogućem apscesu. U svakom slučaju ZAŠTO ti je crnjak otići doktoru? Zašto?! Oh, daj ti brzo doktoru, jer ako je slučajno doista riječ o apscesu moraš što prije otići na operaciju; ako je u uznapredovaloj fazi, možda će te i odmah zadržati u bolnici! Zato za vlastito dobro nemoj čekati nego trk proktologu ili kirurgu! Da te malo utješim, operacija nije posebno teška, obično puste kući isti dan, ali napominjem da te moraju uspavati na kojih pola sata, to se ne može napraviti samo pod lokalnom. Ali, ne brini, sve će biti OK, a osim svega ti možda i nemaš apsces, ali bolje pogledati da slučajno ipak nije! I držim fige!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom