Pogledaj jedan post
Old 22.09.2009., 10:00   #9
Quote:
Socrates_ kaže: Pogledaj post
Pa dobro neka otpadne, narast ce novi..Svejedno ce zacjeliti ako ne otpadne ili ce doci novi...

No zanima me mogu li ja da igram nogomet i dalje??
Danas imamo trening, trenutno nosim tenisice i ono ne osjecam bas neku bol za sada, mada mi se desi da osjetim ako ruzno stanem i pritisnem palac preko tenisice...

Imam druge kopacke koju su malo vece i komotnije, mogu danas pokusati da igram u njima, no pitanje je da li bi smio da se ovo ne zakomplicira??
ne otpadaju notki samo tako lako

za nogomet ti ne znam, ali čist logički ako napucavaš sa tom nogom, i forsiraš palac, mogo bi si pogoršat stvar, da te više boli, da više nabiješ nokat i tak.

ne znam, ja bi se malo prištedila neko vrijeme, tako sam barem napravila u mom slućaju, bolilo me pa i nisam imala izbora.

jedino što si možeš probat zamotat palac vatom, pa preko toga gazom, tak da ga cijelog mumificiraš, probaj tako igrat, pa ćeš vidjeti kako ćeš se osjećati i kakvo će stanje biti nakon nogača. da ga probaš zaštiti na neki način.

nego, kaj vi nemate tamo nekog klubskog lječnika da ti to iz prve ruke pogleda i da savijet ?

a tenesice, njih sam frknula preko e-beya skoro za puno cijenu jer su praktički bile nove.

i sretno
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom