Pogledaj jedan post
Old 19.03.2011., 19:30   #14
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ma ja ti ponekad malo slabije kopčam, krivim sjebanu štitnjaču za to.

A gle, crijevima ti treba jako puno dok se u potpunosti ne oporave, osobito kad se ovako naruši crijevna flora. Računaj si da će ti trebati nekih 2-3 mjeseca dok ti se u potpunosti ne vrati stanje na strao. Ja znam kad j+sjeben crijeva s nečim da me znaju i po 3 tjedna zezati i da moram jako paziti šta jedem, a gdje neće zezati kod ovakvih stvari.

Ja se nadam da će ti se javiti netko sa ovakvim iskustvim, iskreno meni je ovo tvoje prvi glas i tek kad sam ugugala sam vidjela šta je to.
Ma puno ljudi ti završi sa gadnim proljevima zbog antibiotika.. kužiš, prvi put u životu mi je bilo da pijem antibiotike.. A samo sam morao inhalirati kamilicu za sinuse i utopliti glavu.. I znao sam sve da oni sjebu probiotike, da naprave gadne stvari.. I još sam nazvao otorinića i pitao ga dal nije predugo tri tjedna da pijem Lekoklar- rekao je- ma ne ništ ti neće biti.. Sad si imam ( ... užas.. inače, mlijeko, ovi probiotik jogurti, oni ti nisu baš zdravi za crijeva jer ih nadražuju.. caka je u tome da ti jogurti sadrže premalo probiotika. najbolji su u kapsulama probiotici.. Nadam se da je samo to da moram jedno vrijeme paziti da se sluznica oporavi.. ali bila ti je tema već https://www.forum.hr/showthread.php?t=358281
iceman1987 is offline  
Odgovori s citatom