Pogledaj jedan post
Old 14.07.2013., 19:52   #13
Quote:
planinar kaže: Pogledaj post
Sve je u redu ako ima imovine i ako se može podijeliti, no, ako nema, ili je opterećena kreditima, onda je opet važno tko je speman zarađivati od svog rada. Domaćice u tom smislu baš nisu konkurentne na "tržištu rada"....
Koliko ja znam, a možda griješim, ne postoji nikakav društveni problem napuštenih domaćica koje žive kao beskućnice, ili makar nešto približno slično tome. Prema tome, ne znam o čemu se ovdje raspravlja? O nekom hipotetskom budućem problemu, ili o čemu? S druge strane, postoji sasvim realni problem velikog broja muškaraca kojima iz raznoraznih razloga nije dopušteno da viđaju svoju djecu ili im je dopušteno da ih viđaju jednom tjedno ili jednom u dva tjedna, a pri tome su prisilijeni plaćati trećinu svoje plaće za alimentaciju, dok se trošenje te alimentacije od strane žena koje od nje žive poput parazita ni na koji način ne kontrolira, tako da nitko ne zna u kojoj je mjeri ta alimentacija potrošena na dobrobit djece, a u kojoj mjeri na dobrobit njihove biološke majke.
Sigmund is offline  
Odgovori s citatom