Pogledaj jedan post
Old 10.03.2004., 21:26   #14
ja znam jednu curu koja je genijalni vizašista, školovala se vani, i radi sa vrhunskom šminkom, i sama sam se šminkala kod nje npr. za maturu i jednom za vjenčanje moje ujne.. i dok sam bila tamo rekla je da ima danas još 3 ženske koje šminka za vjenčanje, a ona to šminkanje naplaćuje 400 kn. a to je samo jedna subota pa ti računaj (+ što radi sve žive i nežive revije, i radi za ministrarstvo - ne znam koje točno - i sređuje za njih dobijanje dozvola i kategorizaciju tečajeva). dakle, žena zarađuje i puno više nego prosječni hrvat (doduše- ona jest u svoje obrazovanje potrošila puuuuno para, i kozm kistovi i šminka koju ona koristi koštaju nevjerojatno puno) i to zato šta stvarno voli i veseli se svom poslu, ja je zaista smatram umjetnicom- kad je mene šminkala ja sam bila oduševljena, ono to jesam ja ali- wow.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom