Pogledaj jedan post
Old 07.12.2003., 14:15   #13
Meni dobre stvari - Pupina prozirna sjajila s kisticem

Regenerator Gliss Kur ( reflex-glanz-kur) savrsena bogata kremasta tekstura, ne ispire se, posebno dobro za bojanu kosu poput moje

Sve za kosu od one salonske Welle - linija koje nazalost ima samo po frizerskim salonima - njihova pjena za volumen, pro hair regenerator ( toga sad ima od nedavno i po ostalim ducanima ) ona njihova zuta kutijica s maskom za kosu

Clinique DDML - je jednostavno zakon

Maskara Magnascopic E. Lauder

Vichy - uskoro bi mi mogli dati popust za 10 godisnju vjernost, trenutno njihov tonic Purete Thermale ( sa termalnom vodom i posebno za osjetljivu kozu )

Prije toga imala Diorov tonic, isto je super ali duplo skuplji.

Savrsena krema je Dior-ova Hydromove. Nazalost preskupa da je trosim stalno.

Zimi sam se godinama patila s suhom kozom oko nosa, cure s Foruma ( hvala cure ) su mi savjetovale termalnu vodu - Kupila od La Roche i prvi put je zima savrsena

YSL korektor ili kazu iluminizator, najsvjetlija nijansa, kupila opet na savjet Forumasica ovo ljeto i zato samo rijeci pohvale.

Dnevna krema - La Roche Hydranorme - u biti emulzija za suhu i osjetljivu kozu, daje krasan osjecaj na kozi, fini film koji stiti od hladnoce i isusivanja.

Od njih Deep Cleansing Foaming Cream ( savrseno za osobe sa masnom kozom, sklone miteserima, prosirenim porama - cisti i suzuje ) za mene nije dobro koristiti to svaki dan ali 2 -3 puta tjedno, ocisti kozu dubinski.

125 ml traje vjecnost ( pola godine meni ) oko 10 €. Svi njihovi proizvodi su bez mirisa i boje i antialergijski.

Za ostale dane vec godinama vjerna Eucerinovoj emulziji ( svrsena za djecu, neutralna, blaga, higijenski na pumpicu, a traje vjecnost !!! )


Peeling od Payot-a Gentle Scrubbing cream i to ona sa mikro kuglicama isto njihov teebaum stick protiv pristica.

Za tijelo - novo otkrice bogata krema na bazi maslinovog ulja od Plantane ( mislim da ima smao u DE ali rado vise podataka ako nekoga zanima ) 500 ml teglica oko 7 € za mene bolje i od Vichy-ja

Jos dobar regenerator od Herbal Essences ljubicasti, savrsen a samo 1, 99 €.

Lakovi za nokte - Dior najkvaliteniji ali meni ljepsi izbot boja E. Lauder

Maska za lice Annayake, to koristim tek tu i tamo.

Za kosu je od Nivee sve super.

Shiseido ona pjena za umivanje lica.

I drzim se lucinih preporuka, nijedna me jos nije iznevjerila.

Winona is offline  
Odgovori s citatom