Pogledaj jedan post
Old 28.09.2007., 21:36   #81
xantia

vlasnik sam xantie 94g 1.8. e sad ukratko da vam kažem malo o autu.nisam jedan od onih koji će pričat gluposti na osnovu priča rekla-kazala već govorim iz vlastitog iskustva.auto me je znao koštat popriličnih živaca i novaca! prvo ću o pozitivnim stranama,mašina je definitivno dobra strana auta.od kada ga posjedujem(8g) nikakvih problema nisam imao osim sto sam mjenjao podizače ventila.e sad, imao sam cijeli niz razno raznih blesavih kvarova(uglavnom potrošna roba i dotrajalost koja se sustavno događa u intervalima i koja nervira jer je dosta česta).inače vozim i renault 19 iz 89g za koji mogu reći da se manje kvari.evo zadnja pizdarija koje se dogodila je da je propišala cijev od hidraulike na desnoj prednjoj kugli i sve me strah koliko će me koštati nova.limarija je definitivno dobra strana(nigdje pikice hrđe).imam par savjeta za vlasnike xantia! izbjegavajte rabljene kugle jer vrlo kratko traju s tim da ima i takvih kretena(kakav je meni radio) koji ti stavi stražnje kugle napred(razlika u promjeru rupe pa ovjes bude tvrd).nakon toga sam stavio originalne nove kugle za koje garantiraju 100000km.jesu skuplje ali i traju a ne svakih 4mj mjenjati shit.druga stvar na što bih ukazao je da pripazite sa zamjenskim dijelovima(ja npr.stavio zamjenske diskove talijanske-shit)pa mi sad trese kod jačih kočenja.sve u svemu zajebani udobni francuz s dobrom mašinom!!!!!!
vjetrovrh is offline  
Odgovori s citatom