Pogledaj jedan post
Old 11.03.2012., 14:01   #66
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Naravno da imaš to pravo.
Samo se u tom slučaju postavlja pitanje zašto pišeš na forumu.
Jer zamisli kad bismo na forumu samo svi pisali izjavne rečenice tipa: Meni je to ok. Ili: Meni je to bezveze. Bez ikakve želje da iste obrazložimo. Da, te bi teme bilo zbilja zanimljivo čitati.
so? voc d problem?

ma pišem po forumu da me ti izvedeš na pravi put...

Quote:
Zašto ga zoveš "fejk"? Jesi li ti tamo fejk? Ili su pak tvoji prijatelji tamo fejk?
upravo tako...


Quote:
Napisala sam da neću.
ali zašto nećeš? obrazloži...


Quote:
Ali ti nisi ni ušla u raspravu. Kužiš? Ti u startu ne želiš raspravljati, ne želiš razmijeniti mišljenje, ne želiš objasniti svoj stav itd. Na to ti ukazujem cijelo vrijeme (i ponavljam: to činim s najboljom namjerom jer suprotno tvom vjerovanju nemam nikakav pik na tebe, nego mi se činiš kao ok cura koja fura jedan stav /u smislu attitudea/ koji joj uopće ne paše i kojim šalje skroz krivu poruku o sebi i bilo bi mi drago da to malo korigiraš kod sebe).
I da, ne mora se rasprava voditi zato da bi se imalo "pobjednika". Ili da bismo se složili oko nečega. Nekad je dovoljno da se složimo da se ne slažemo, a da također puno naučimo jedno od drugoga u razmjeni mišljenja. Ako ništa drugo - da bolje razumijemo onu drugu stranu, bez obzira što nam se mišljenja razlikuju.
hahahaha (da nema roflića i ostalog...) a mi se poznajemo!?

micica, boli me kuki kakav ti dojam imaš o meni...

ma jel... pa ti si pravo prosvjetljenje za moje neuko sebstvo...

Quote:
Nije poanta u broju smajlića, nego njihovoj ulozi.
apsoštrumfno...

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
To i meni smeta.
Zato ne dodajem udvarače na FB.
Jer ne mogu sad reć: budi ti tu, ali ne smiš ništa komentirat.
pa o tome pričam...
ali Meadow, moraš obrazložiti zašto ti to smeta...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom