Tema: Jabuke
Pogledaj jedan post
Old 08.02.2009., 19:52   #7
( kompliciran nick kak cu te skraceno zvati?) gle, skuzila sam da si obrisala nesto kaj je netko pital blablablabl, no nema veze. radi svoj posao, necu gurat nos nit me briga a jos manje se zelim svadjati s bilo kime. ajmo redom.

kemijska sredstva kojima tretiramo nasade moraju biti pod kontrolom i ne smijemo natrpati u atomizere sto nam padne na pamet, trovati proizvode i zagadjivati okolis. tu se slazemo i ja sam osobno na to strahovito osjetljiva. nadalje, karenca je nesto sto moramo strogo postivati. velika vecina nema pojma sto je to karenca.

osobno sam u sustavu integrirane proizvodnja, prskanje ide preventivno, strogo izbjegavam primjenu sistemika jer ulaze u samu biljku, skracuju stablu zivotni vijek, nisu najpozeljnija sredstva ali ako dodju kisurine, ako se ne stigne odraditi preventivna zastita, bome se prasi kurativno sistemikom i moli se svevisnji da ne raspali fuzikladij a vocari znaju kakvu festu fuzikladij napravi u vocnjacima. zato, ako vidite na trznici krastave i odurne jabuke, nemojte nasjesti na pricu da je to eko-proizvodnja. majstor je samo propustio zastitu za vrijeme kisa. ili ako u jabuci nadjete crve a jabuka kristalno cista. nije ekoloski uzgojena, to gazda nije poprskal savijaca ili mu je osica napala vocnjak.

gle teta moderator. imam dojam da bas ne volis kemiju ali mi proizvodjaci koji imamo tvornicu na otvorenom moramo se njome koristiti. osobno znam prepoznati pretjerano tretirano voce i izbjegavam ga kupovati ( jagoda iz eko-uzgoja a vidi se da je prepuna kalija. kalij naime jagodi daje boju i ne samo jagodi, znam vocare koji ga prskaju po jabukama. sto time dobiju nemam pojma, vocka ima svoj fizioloski tijek i cemu pusto forsiranje na boji?).

amidi nam koriste i to jako. trziste nas prisiljava na njihovo koristenje, postoji pravilo kako moramo pakirati robu, koja je 1. koja 2. klasa a sto je industrija. to ne znaci da ih smijemo primjenjivati kak nam puhne u glavu, s njima treba krajnje oprezno ( agromedjimurje je jedne godine tako istretiralo dio svojih nasada da su odmah tijekom cvatnje imali i berbu, tako se barem "pohvalio" jedan njihov tehnolog) zato dragi moji, oprez s njima.

posto sam dobila zeleno svjetlo, ako koga sto zanima rado cu mu prenijeti dio znanja. ne znam sve, brzopleta sam, zato se adminice ne ljuti.

da li netko ima pojma o primjeni kalcija na jabuke? ajmo vocari, kud ste se posakrivali? kad krecete s dodatkom kalcija ? ili imate po plodovima gorke pjege? a kad se dodaje bor? di mi je nestao onaj tehnolog proizvodnje
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom